Football Fixtures | Sky Sports



City of Bognor Regis

0

0

15:00



Enfield Town




Bowers & Pitsea

0

0

15:00



Lewes




Regent of Brightlingsea

0

0

15:00



Worthing




Athletic Carshalton

0

0

15:00



Merstham




Cheshunt

0

0

15:00



Casual of Corinth




Cray Wanderers

0

0

15:00



Stortford Bishops




Folkestone Invicta

0

0

15:00



Haringey District




Horsham

0

0

15:00



East Thurrock United




Kingstonian

0

0

15:00



Margate




Potters Bar Town

0

0

15:00



Leatherhead




Wingate and Finchley

0

0

15:00



Hornchurch




Maritimo

0

0

15:30



Santa Clara




Vitoria de Guimaraes

0

0

18:00



Tondela




Sporting Lisbon

0

0

20:30



Nice view




Barry Town

0

0

14:30



The New Saints FC




Connah’s Quay nomads

0

0

14:30



Cardiff Metropolitan University




Haverfordwest County

0

0

14:30



Bala Town FC




Bridgend

0

0

14:30



Cefn Druids




AFC Telford United

0

0

15:00



Kettering Town




Alfreton Town

0

0

15:00



Gloucester




Blyth Spartan

0

0

15:00



Southport




Boston United

0

0

15:00



Kidderminster Harriers




Brackley Town

0

0

15:00



Guiseley




Darlington

0

0

15:00



AFC Fylde




Farsley

0

0

15:00



Gateshead




Hereford FC

0

0

15:00



Curzon Ashton




Leamington

0

0

15:00



Bradford PA




City of Spennymoor

0

0

15:00



Chester FC




York City

0

0

15:00



Chorley




Zaglebie Lubin

0

0

16:30



Wisla Krakow




Lechia Gdansk

0

0

7:00 pm



Jagiellonia Bialystok




KV Kortrijk

0

0

15:15



Old Heverlee Leuven




KAS Eupen

0

0

17:30



KFCO Beerschot-Wilrijk




Sint-Truidense Tourist Office

0

0

17:30



Cercle Brugge KSV




RFC Seraing

0

0

19:45



Anderlecht




city ​​of bath

0

0

15:00



City of Hungerford




Wanderers of Dorking

0

0

15:00



Welling United




Eastbourne district

0

0

15:00



Havant and Waterlooville




Ebbsfleet United

0

0

15:00



Concord Rangers




Hemel Hempstead

0

0

15:00



slough




Maidstone United Kingdom

0

0

15:00



Dartford




Oxford City

0

0

15:00



Chippenham Town




St Albans

0

0

15:00



Hampton and Richmond




Angels of Tonbridge

0

0

15:00



Hamlet of Dulwich




Beaconsfield

0

0

15:00



City of Poole




Gosport district

0

0

15:00



Dorchester




Harrow District

0

0

15:00



Chesham




Hendon

P.

P.

15:00



Swindon Supermarine




Kings Langley

0

0

15:00



Tiverton Town




Merthyr Town

0

0

15:00



Hayes & Yeading




Metropolitan Police

0

0

15:00



City of Wimborne




Salisbury FC

0

0

15:00



I already




Taunton

0

0

15:00



Hartley Wintney




Truro City

0

0

15:00



Farnborough




Weston-s-Mare

0

0

15:00



Walton Casuals




Bamber Bridge

0

0

15:00



Athletic Scarborough




Buxton

0

0

15:00



Ashton Utd




Gainsborough Trinity

0

0

15:00



Warrington Town




Grantham

0

0

15:00



Atherton Collieries




Lancaster City

0

0

15:00



Basford United




Nantwich Town

0

0

15:00



Radcliffe




Southern shields

0

0

15:00



Hyde




Stafford Rangers

0

0

15:00



FC United of Manchester




Stalybridge

0

0

15:00



Matlock Town




Whitby Town

0

0

15:00



Mickleover Sport




Witton Albion

0

0

15:00



City of Morpeth




Citadel

1

0

1:00 pm



Ascoli




Monza

0

0

1:00 pm



Frosinone




Pordenone

1

0

1:00 pm



Cosenza




Puskas FC

0

0

14:45



Gyirmot FC Gyor




Budapest Honved

0

0

16:15



Zalaegerszeg TE




MTK Budapest

0

0

18:30



MOL Vidi FC




Panathinaikos

0

0

15:15



Atromitos Athens




Asteras Tripoli

0

0

17:30



AEK Athens


.

Leave a Comment